img_1383aaZakázková výroba zlatých šperků

Zhotovujeme originální zakázky, zejména pro ty, kdo vlastní nepotřebné zlaté zlomky nebo slitky, chybějící materiál dodáme. Po dohodě se zlatníkem je také možné vytvořit šperk dle vlastního návrhu či předlohy. Nabízíme výrobu zlatých i stříbrných snubních prstenů. Na zakázku zhotovíme v nejvyšší kvalitě podle našich vzorů nebo vlastních návrhů prsteny v různých kombinacích bílého, žlutého nebo červeného zlata, osazené brilianty  i jinými kameny různých brusů,  barev a velikostí.
Certifikát drahých kamenů je u nás samozřejmostí.

Rytecké práce

Provádíme jak povrchovou, tak i reliéfní ruční rytinu dle požadavků, vlastních návrhů nebo předlohy.

Klenotnické opravyRenovace

Nabízíme kvalitní provedení oprav šperků v krátkých dodacích lhůtách za výhodné ceny. Mezi nejběžnější opravy patří především letování přetržených řetízků, zasazování vypadlých kamenů, zvětšování, zmenšování prstenů, rytí jmen a ostatních nápisů do prstenů, destiček apod., opravování deformovaných šperků, leštění matování a pískování šperků a jiné další opravy dle Vašich požadavků.

Renovace

Díky našim odborníkům je jednou z našich specializací renovace starožitných šperků, devocionálních i jiných cenných předmětů z drahých kovů. Renovujeme také starožitné rytiny,  u šperků dosadíme chybějící drahé kameny, vyrobíme chybějící části, nebo dle možností zhotovíme kompletní repliku.

RhodiováníRhodiování

Zajišťujeme metodou galvanického  pokovování  šperků.  Rhodium je  zcela bílý, platinový kov, který díky svým vlastnostem ochrání a podstatně vylepší celkový dojem šperku z bílého zlata nebo stříbra. Rhodium je zdravotně nezávadné, vhodné    i pro alergiky. Chrání šperk proti mechanickému opotřebení a zpomaluje proces stárnutí povrchu šperku.  Vrstvu lze kdykoliv obnovit.

Zlacení a stříbření

Další tradiční metoda galvanického pokovování šperků, bohoslužebných a ostatních předmětů.   Zlacení a stříbření lze kombinovat. Jako podkladovou vrstvu, ale i samostatně, nabízíme  galvanické niklování.

Čištění šperků pomocí ultrazvuku

Čištění ultrazvukem je velmi šetrný způsob údržby šperků. Vyčistí šperk od veškerých  nečistot a mastnoty bez mechanického namáhání materiálu. Čistit tímto způsobem lze i ty nejdražší šperky bez jakéhokoli rizika i sebemenšího poškození jak kovu, tak případných drahých kamenů, které čištěný šperk může obsahovat.

BRNO (Masarykova, Kozí, Palackého)

Ceny stanovené za 1g zlata o ryzosti 585/1000:

běžný výkup 400,- Kč
výkup při zakoupení nového zboží * 420,- Kč
výkup při zhotovení zakázky 420,- Kč

Cena za výkup všech Au ryzích mincí a investičního zlata o ryzosti 999,9/1000 je 750,- Kč/1g

 

PROSTĚJOV, TŘEBÍČ, ZNOJMO

Ceny stanovené za 1g zlata o ryzosti 585/1000:

běžný výkup 360,- Kč
výkup při zakoupení nového zboží * 420,- Kč
výkup při zhotovení zakázky 420,- Kč

Cena za výkup všech Au ryzích mincí a investičního zlata o ryzosti 999,9/1000 je 750,- Kč/1g
*dle hmotnosti zakoupeného zboží